درباره ما بیشتر بدانید!

تیم ما از متخصصین کامپیوتر و برنامه نویسی تشکیل شده است.

آکادمی لرفا نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌های مدرن و آینده دار تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا آکادمی لرفا تا کنون بیش از 250 نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

پلی میان آموزش و بازار کار

آکادمی لرفا ، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در ‌آکادمی لرفا تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی آکادمی لرفا ، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی آکادمی لرفا آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

مراحل آغاز به کار و رشد

ما از سال 1396 شروع به فعالیت در شبکه های اجتماعی ایرانی و آموزش به دیگران کردیم.

ما با برگزاری دوره جامع آموزش برنامه نویسی ، تونستیم رشد بسیار خوبی داشته باشیم.

مدیر لرفا – بیش از 14 سال هست که با کامپیوتر کار کردم و با نصب ویندوز و سیستم عامل های لینوکس شروع کردم. بعد از آن به خاطر علاقه زیاد به کامپیوتر و برنامه نویسی در دوره های مختلفی شرکت کردم که باعث شده تجربه و مهارت های زیادی کسب کنم. شامل چند دوره ICDL ، چند دوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، دوره های مختلف برنامه نویسی ویندوز با سی شارپ ، طراحی وب و ساختن اپلیکیشن موبایل با تکنولوژی های مختلف.

مدرسین : استاد ابراهیم رمضانی 

اولین دوره جامع آموزش برنامه نویسی رو در سال 1398 فروختیم.

برخی از نمونه کارها

از نمونه کارهای ما دیدن کنید حتما

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی لرفا